Dostawa

 

Całkowity czas realizacji naszych zleceń to maksymalnie 21 dni roboczych (Większość zmówień wysyłamy w ciągu 10 dni roboczych od złożenia zamówienia, w okresie przedświątecznym czas zwykle ulega wydłużeniu) + ok 1-2 dzień na transport kurierem.

Zamówienia z haftami wymagają więcej czasu na realizację.

Przy zamówieniu za minimum 290 PLN – DOSTAWA GRATIS! (darmowa dostawa dotyczy zamówień przy przedpłacie, nie dotyczy materacy HEVEA, darmowa dostawa nie jest dostępna dla kuponów rabatowych (przelew lub płatności online, nie obowiązuje przy pobraniu).

Wszystkie oferowane przez nas pościele są starannie i dokładnie pakowane, tak by bezpiecznie dotarły do Waszych domów, a następnie wysyłamy je za pomocą naszego sprawdzonego partnera – firmy kurierskiej InPost. Paczki wysyłane tym środkiem transportu trafiają do klienta zazwyczaj już po 1 dniu roboczym. Wszystkie wysyłane przez nas paczki objęte są ubezpieczeniem – dlatego sugerujemy ich otwieranie w obecności kuriera – jeżeli towar w czasie przesyłki uległby jakiemukolwiek uszkodzeniu, należy niezwłocznie zgłosić to kurierowi.

Koszty przesyłki:

  • przesyłka kurierska: 17 PLN
  • paczkomaty Inpost: 17 PLN
  • przesyłka kurierska pobraniowa : 20 PLN
  • wysyłka materacy HEVEA: 33 PLN.