Łóżeczka dostawne to masa plusów dla rodziców i małych pociech. Pierwsze miesiące życia dziecka to dla ich opiekunów nieprzespane noce i regularne pobudki. Dostawna forma łóżka jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki może rozwiązać część nocnych rodzicielskich obowiązków. Produkt często wybierany również podczas podróży – do hotelowych sypialni. Aby zapewnić maluszkowi jak największy komfort podczas drzemek i odpoczynku wszystkie nasze produkty szyjemy ręcznie z dbałością o każdy detal. Do łóżeczek dostawnych posiadamy pościel z wielu materiałów o wysokiej jakości. Bambusowa delikatność, muślinowa miękkość czy klasyczna 100% bawełna. Niezależnie od tkaniny każdy element jest świetnym wyborem dla wrażliwej skóry maluszka. Wymiary prześcieradła, kołdry oraz poduszek należy dobrać uwzględniając wiek dziecka oraz wielkość dostawki. Dla wszystkich dzieci w ich pierwszych miesiącach życia standardowo polecamy pościel o wymiarach 50x70cm. W zestawach znajdują się też poduszki – ok 25×35 cm.

Pościele 50×70 cm

Dla nieco starszych dzieci polecamy pościel w rozmiarze 100x70cm. Standardowo poszewka na podusie dla dziecka dostępna jest wówczas o wymiarach 60×40 cm.

Pościel 100×70 cm

Do każdego z proponowanych wymiarów pościeli znajdą Państwo w naszym sklepie dedykowane wypełnienia – wykonane z białej mikrofazy i wypełnione antyalergiczną włókniną poliestrową.

Aby zapewnić komplet pościeli oferujemy też prześcieradła, które sprawdzą się zarówno w łóżkach dostawnych, kołyskach, gondolach, wózkach czy wiklinowych koszach. Każda kolekcja składa się z szerokiej gamy wzorów. Bajkowe kolory elementów pościeli sprawią, że kącik maluszka będzie pełen magii i estetyki.

Prześcieradła do łóżeczek dostawnych

Go to top