Na łóżeczka rozwojowe decyduje się coraz większa liczba rodziców. Mebel rosnący razem z dzieckiem to inwestycja na wiele lat. W pierwszych miesiącach życia maluszka okrągłe łóżko zajmuje niezwykle mało miejsca, więc bez problemu sprawdzi się w pomieszczeniach o małym metrażu. Dzięki regulacji siedziska i blatu można je z powodzeniem wykorzystywać także w formie przewijaka. Do łóżeczka okrągłego dla najmłodszych dzieci polecamy pościel o wymiarach 80×80 cm. Do zestawu dołączana jest również poszewka na poduszkę 40x40cm.

Pościel do łóżeczka okrągłego

Pościele do łóżeczka owalnego

 Dla starszych dzieci śpiących już w łóżeczkach owalnych rekomendujemy większą pościel. Kołdra 135x100cm dostępna jest w duetach z poszwą na poduszkę o wymiarach 60x40cm

W ofercie do łóżek w kształcie koła lub owalu posiadamy też prześcieradła oraz wodoodporne ochraniacze. Nasze ręcznie szyte elementy pościeli dostępne są w różnych magicznych wzorach. Atestowane materiały o wysokiej jakości doskonale komponują się z delikatną skórą dzieci. Pranie i pielęgnacja tkanin zgodnie z naszymi zaleceniami to gwarancja, że pościel nie ulegnie deformacji, nie straci na barwie i właściwościach.

Prześcieradła do łóżeczka rozwojowego

Go to top