Poduszki dla dzieci i niemowląt

W naszym sklepie znajdą Państwo poduszki dla dzieci i niemowląt najwyższej jakości, posiadające wartościowe atesty bezpieczeństwa i jakości produktu. W naszej ofercie znajdują się również wygodne i bardzo komfortowe poduszki dedykowane do stosowania przez przyszłe mamy. Wszystkie nasze poduszki są antyalergiczne, co przy niemowlętach oraz noworodkach jest czynnikiem niezwykle istotnym. Wypełnienie poduszek wykonane jest z syntetycznych, antyalergicznych materiałów, zapewniając najmłodszym komfort i bezpieczeństwo w czasie snu.

Mamy także super wygodne poduszki ciążowe dla przyszłej mamy – takie poduszki pozwalają na spokojny i wygodny sen, kiedy spory już brzuszek przeszkadza mamie w znalezieniu wygodnej pozycji. Przyszła mama znajdzie u nas także poduszkę do karmienia niemowlaka. Wszystkie potrzebne poduszki dla dzieci i niemowląt w jednym miejscu!

Poduszki dla dzieci i niemowląt

Średnia ocena: 4,2 (100%), Na podstawie: 77 ocen

Poduszki dla dzieci i niemowląt najwyższej jakości

Wykonane z atestowanych, przyjaznych dla dzieci i niemowląt materiałów – poduszki. Nasze poduszki dla dzieci i niemowląt – w zależności od wybranego modelu poszyte są białą mikrofibrą lub kolorową, 100% bawełną drukowaną. Płaskie poduszki dla noworodków oraz dekoracyjne poduszki ozdobne do pokoju dziecka. W ofercie poduszki dla dzieci wykonane z super miękkiego pluszu MINKY.

Poduszka dla niemowlaka a właściwie podparcie szyi i głowy

Zarówno poduszka dla niemowlaka, jak i ta przeznaczona dla starszego dziecka czy dorosłego powinna przede wszystkim stanowić dobre podparcie dla szyi i głowy. Dobrej jakości poduszka podpiera jedynie te części ciała, pozostawiając ramiona i barki na powierzchni materaca. Poduszka dla noworodka i niemowlaka nigdy nie może być duża i puchowa – dla tak małych dzieci bezpieczeństwo to kwestia priorytetowa, dlatego też starannie o to zadbaliśmy projektując nasze poduszki przeznaczone dla najmłodszej grupy konsumentów.

W naszej ofercie znajdują się starannie wykonane, z użyciem najwyższej jakości materiałów, płaskie poduszki dedykowane noworodkom i niemowlętom. Poduszki są nie tylko bardzo estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczne, idealne do użytkowania przez najmłodszych.

Wymiary poduszki dla dzieci dostosowane do wieku

Zdarza się, że wiele mam z różnych przyczyn nie przywiązuje zbyt dużej wagi do wymiarów oraz wielkości dziecięcej poduszki. Dlatego też wychodząc na przeciw potrzebom rodziców, nasze poduszki są dostosowane do dzieci w każdym wieku, konstrukcyjnie dopasowane idealnie do ich potrzeb. Wszystkie nasze produkty posiadają określoną grupę wiekową, do której są dostosowane, zapewniając bezpieczeństwo i duży komfort wypoczynku – to bardzo ważne w przypadku dzieci, bowiem efektywny i komfortowy sen ma bardzo duże znaczenie dla ich prawidłowego rozwoju.

Poduszki dedykowane dla przyszłych mam

Przygotowując ofertę naszych poduszek nie zapomnieliśmy również o przyszłych mamach, których komfort również jest bardzo ważny w tak szczególnym i wyjątkowym dla nich okresie. Nasze poduszki ciążowe nie tylko zapewniają duży komfort snu w czasie oczekiwania na narodziny potomka, ale również i po porodzie będą wdzięcznie służyły młodej mamie w nie jednej sytuacji. W wielu przypadkach nasze poduszki sprawdziły się doskonale w przypadku ciężarnych kobiet zmagających się z dokuczliwym problemem bezsenności.

Poduszka ciążowa idealnie sprawdza się również przy walce z różnego rodzaju dolegliwościami charakterystycznymi dla okresu ciąży, czyli uciążliwymi bólami pleców, bólom karku i ramion czy dokuczliwymi obrzękami. Dzięki nietypowym kształtom poduszki skutecznie regulują przepływ krwi.