Piękna pościel dla  dziewczynki  i chłopca – 140x200cm. Bawełniana pościel ze Szwalni znów oferuje wiele niepowtarzalnych wzorów – idealnie pasujących do dziecięcych i młodzieżowych pokoików.

Pościel dla dzieci 140×200 cm

Średnia ocena: 5.00 (100%), Na podstawie: 113 ocen

Pościel dla dzieci 140×200 – ciekawe wzory i kolory

Dziecięcy pokój to wyjątkowe miejsce, które rodzice zawsze starają się urządzić w równie wyjątkowy sposób. Jednocześnie chcą, aby wszystko było piękne, wygodne i zdrowe dla ich malucha. Tak jak i wspaniała, bawełniana pościel dla dzieci 140×200 ze Szwalni, dostępna w wielu ciekawych kolorach i niebanalnych wzorach.

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko chętnie chodziło spać i wysypiało się, dlatego stara się stworzyć możliwie najlepsze warunki do tego. Piękny i uporządkowany pokoik, dostosowane do wieku dziecka łóżeczko, a także wspaniała pościel dziecięca 140×200, która będzie dopełnieniem wszystkiego. Jak wybrać pościel, która rzeczywiście będzie idealna dla waszej pociechy? Przede wszystkim, należy wziąć pod uwagę materiał, z którego jest wykonana. Do najczęściej polecanych materiałów należy 100% bawełna o najwyższej jakości. Jest to materiał, w którym skóra dziecka będzie oddychać, a przy tym bawełna miła w dotyku. Kolory nie spiorą się nawet po wielu praniach, a materiał pozostanie doskonały na długi czas.

Pościel 140×200 dla dziewczynki i chłopca

W ofercie znaleźć można zarówno pościel dla dziewczynki 140×200, jak i pościel dla chłopca 140×200 w wielu pięknych kolorach i wzorach. Z pewnością uda się dopasować idealny wzór do pokoju i upodobań waszego dziecka. Wspaniałe i modne wzory doskonale wkomponują się w różne style pokoików, zarówno mniejszych dzieci, jak i nieco starszych. Mniej lub bardziej kolorowe, z większymi lub mniejszymi wzorami, czy dwustronne pościele mogą okazać się spełnieniem marzeń dzieci, które ucieszą się z pięknych kołder i poduszek. Z radością będą wchodzić do swoich łóżeczek i zasypiać w pięknej pościeli. Zaś doskonałej jakości materiał sprawi, że sen dziecka nie będzie zakłócany.

Bawełniana, bezpieczna pościel dziecięca 140×200

Atestowana, 100% bawełna produkowana w Polsce to gwarancja bezpieczeństwa dziecka. Pościel posiada atest OekoTex, Instytutu Włókiennictwa oraz Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, co świadczy o najwyższej jakości oferowanych produktów. Ponadto, żywe kolory nie spiorą się, nawet po wielu praniach. To wszystko sprawia, że bawełniana pościel 140×200 dla dziewczynki czy chłopca jest w pełni bezpiecznym i niezwykle dekoracyjnym akcentem pokoju dziecięcego. Wykorzystując ciekawe wzory ze Szwalni możecie stworzyć niepowtarzalny pokój, który będzie podobał się nawet najbardziej wybrednym maluchom.

Do wykonania każdej pościeli dokładamy wszelkich starań. Dzięki temu każdy detal jest starannie wykończony i pięknie się prezentuje. Poszewki na pościele posiadają wszyte, ukryte zamki, dzięki którym można bez trudu nałożyć poszwę na kołdrę czy poduszkę, a następnie bez problemów ją zdjąć i wyprać. Dzięki starannemu ukryciu zamków, dziecko nie będzie odczuwało dyskomfortu podczas snu, nawet jeśli pościel zmieni swoje początkowe miejsce, a strona z zamkiem będzie bliżej delikatnej skóry dziecka.

Wszystkie pościele ze Szwalni stanowią wyjątkowy produkt, który wniesie w dziecięce pokoje wiele wspaniałego koloru i stylu, a przy tym będzie w pełni bezpieczny, nawet dla najmłodszych dzieci.