Dla dzieci i niemowląt

Czy zastanawialiście się Państwo jak łatwo zakłada się nasze prześcieradło dziecięce z gumką? Bajecznie prosto! Złota zasada brzmi, że prześcieradło do łóżeczka musi w nim idealnie leżeć pewnie ponieważ każda fałdka może sprawić dyskomfort delikatnym ciałkom niemowląt. Wykonane w 100% z bawełny cechują się trwałością i pięknym wyglądem. Znajdziecie Państwo u nas wymiarowe prześcieradła dla niemowląt w rozmiarach 120X60 oraz 140X70 a także prześcieradła z gumką dla niemowlaka do wózka lub kołyski w rozmiarze 40X90.

Prześcieradła dla dzieci i niemowląt

Średnia ocena: 5.00 (100%), Na podstawie: 392 ocen

Prześcieradło do gondoli z gumką – 40×90 cm
not rated 32.00  Dostępnych wzorów: 70
Wybierz kolor
Prześcieradło frotte do łóżeczka 120x60cm
not rated 33.00  Dostępnych wzorów: 6
Wybierz kolor
Prześcieradło muślinowe do gondoli
not rated 41.00  Dostępnych wzorów: 11
Wybierz kolor
Prześcieradła z gumką na przewijak 70×50 cm
not rated 42.00  Dostępnych wzorów: 70
Wybierz kolor
Prześcieradło z gumką 140×70 cm
not rated 45.00  Dostępnych wzorów: 70
Wybierz kolor
Prześcieradło flanelowe z gumką 120×60 cm
not rated 45.00  Dostępnych wzorów: 2
Wybierz kolor
Falbanka maskująca na łóżeczko – 120×60 cm
not rated 49.00  Dostępnych wzorów: 70
Wybierz kolor
Prześcieradło flanelowe z gumką 140×70 cm
not rated 52.00  Dostępnych wzorów: 2
Wybierz kolor
Prześcieradło muślinowe 120×60 cm
not rated 54.00  Dostępnych wzorów: 11
Wybierz kolor
Prześcieradło bawełniane z gumką  – 160×80
not rated 55.00  Dostępnych wzorów: 70
Wybierz kolor
Prześcieradło muślinowe do dostawki 90×60
not rated 55.00  Dostępnych wzorów: 11
Wybierz kolor
Falbanka maskująca na łóżeczko – 140×70 cm
not rated 56.00  Dostępnych wzorów: 70
Wybierz kolor
Prześcieradło flanelowe z gumką  – 160×80
not rated 56.00  Dostępnych wzorów: 2
Wybierz kolor
PRZEŚCIERADŁO BAMBUSOWE DO GONDOLI
not rated 59.00  Dostępnych wzorów: 6
Wybierz kolor
Prześcieradło muślinowe 140×70 cm
not rated 65.00  Dostępnych wzorów: 11
Wybierz kolor
Prześcieradło flanelowe z gumką  – 160×90
not rated 67.00  Dostępnych wzorów: 2
Wybierz kolor
Prześcieradło z gumką 180×80 cm
not rated 73.00  Dostępnych wzorów: 70
Wybierz kolor
PRZEŚCIERADŁO BAMBUSOWE Z GUMKĄ 140X70 CM
not rated 82.00  Dostępnych wzorów: 6
Wybierz kolor
Prześcieradło bawełniane z gumką  – 90×180
not rated 84.00  Dostępnych wzorów: 70
Wybierz kolor

Jak wybrać idealne prześcieradło dla niemowlaka?

Każda mama wie, że prześcieradła dla niemowląt powinny być idealnie dobrane. Każda fałdka może sprawiać twojemu maluszkowi niepotrzebny dyskomfort. W związku z tym najlepiej wybierać te modele, które doskonale pasują do łóżeczka i materacyka, a dodatkowo pozwolą Ci stworzyć niesamowity klimat w sypialni dziecka. W końcu kolorowe sny maluszka to spełnienie marzeń każdej mamy! W naszej ofercie znajdziesz niepowtarzalne wzory najwyższej jakości materiały, które zapewnią twojemu dziecku błogi i relaksujący sen. A to przecież bardzo ważne dla zdrowego rozwoju twojego dziecka.

Gdy zaczynasz urządzać pokój dla swojego dziecka zwracasz uwagę na bardzo wiele szczegółów, jednym z nich jest oczywiście pościel dla dziecka. Prześcieradło do łóżeczka to bardzo ważny element wyposażenia pokoju małego człowieka. Mały odkrywca w miarę rozwoju z pewnością zachwyci się doskonale nasyconymi kolorami czy też bajecznymi wzorami na materiale, z którego została wykonana pościel, czy to poszewki na poduszki czy też właśnie prześcieradła do łóżeczka.

W trakcie wyboru odpowiedniego motywu, który zagości w pokoju małego odkrywcy na pewno masz wiele wątpliwości bez względu na to, czy maluszek ma już ulubioną bajkę czy też nie. Czasami warto nie decydować się na dekoracje czy pościel z ulubionym bohaterem bajki, ale właśnie na motywy bardziej uniwersalne, jak na przykład kwiaty czy groszki czy piraci. W końcu gust małego człowieka potrafi się zmieniać bardzo szybko. Prześcieradło z gumką dla dziecka powinno być w związku z tym dosyć stonowane i stanowić uzupełnienie wystroju całego pokoju a nie dominować. Warto jednak pokusić się czasem o wykorzystanie na przykład elementów marynistycznych, szczególnie jeśli cały pokój jest utrzymany właśnie w tym stylu.

Prześcieradła dla dzieci dopasuj do wielkości materaca

Żeby każdy element pościeli idealnie się układał warto dopasować do wielkości materaca. Do wyboru najczęściej mamy prześcieradło 120×60 lub prześcieradło 140×70.. Masz wątpliwości czy prześcieradełko w określonym rozmiarze będzie odpowiednie? Zdecyduj się na takie, które posiada gumkę! Prześcieradło dziecięce z gumką to doskonałe rozwiązanie dla mam, które musza szybko pościelić łóżeczko maleństwa, a także dla tych, których pociechy są wyjątkowo ruchliwe w trakcie snu. To właśnie ta gumka pozwala na szybkie i dokładne naciągnięcie materiału na materacyk, a także doskonale utrzymuje prześcieradło na swoim miejscu. Dzięki takiemu rozwiązaniu na prześcieradle nie pojawi się żadna fałdka, która mogłaby powodować dyskomfort w trakcie snu.

Warto również zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego została wykonana pościel czy tez samo prześcieradło. Warto wybierać te o naturalnym składzie, takim jak bawełna. nie wyklucza to jednak prześcieradła wykonanego z muślinu czy też flaneli. To również wysokiej jakości materiały, które doskonale sprawdza się w pokoju twojego maluszka. A jeśli nie jesteś do nich przekonana, to warto od czasu do czasu poeksperymentować szczególnie gdy zmieniają się pory roku.

Pamiętaj również, ze prześcieradło sprawdza się nie tylko w łóżeczku. Możesz go potrzebować również w gondoli czy przewijaku. W końcu twoje dziecko nie powinno być narażone na chłód czy tez niewygody również w tych miejscach. Zastanawiasz się gdzie jeszcze przyda Ci się prześcieradło? Gdy twoje dziecko zacznie przygodę ze żłobkiem czy też przedszkolem to w trakcie leżakowania oprócz poduszki i kocyka doskonale sprawdzi się również wygodne i przyjemne prześcieradło.

Prześcieradła dla dzieci to nie tylko jeden z elementów wyposażenia łóżeczka ale również doskonały sposób na rozwijanie dziecięcej wyobraźni. To właśnie niepowtarzalne wzory pozwalają się wyciszyć twojemu maluszkowi albo też wodzić wzrokiem po postaciach w trakcie czytania ulubionej bajki. A jeśli twoja mała księżniczka uwielbia rośliny, to na pewno uda Ci się wybrać odpowiedni motyw kwiatowy, który będzie dodatkową ozdobą pokoju twojego maluszka, a także leżaczka czy wózka. Warto również pomyśleć o dobrym prześcieradle do żłobka i przedszkola. W końcu zdrowy sen jest najważniejszy dla twojego małego odkrywcy.