Pościel muślinowa dla dzieci – delikatna, aksamitna i pachnąca skóra noworodka otulona kochającymi ramionami Mamy to najpiękniejszy z cudów świata. Bo najmłodsi powinni otulać się wyłącznie miłością! My wiemy, że czysta miłość płynie wprost z natury, dlatego stworzyliśmy wyjątkową kolekcję pościeli muślinowej, która powstaje z najszlachetniejszej bawełny, by delikatnie okrywać i chronić dziecięce ciałka zapewniając im zdrowy, bezpieczny sen.

Pościel muślinowa dla dzieci

Średnia ocena: 5.00 (100%), Na podstawie: 575 ocen

Dziecięca pościel z muślinu – właściwości

Dzieci kochają muślin – a my kochamy dzieci, dlatego od pierwszych chwil życia, chcemy zapewnić im największy komfort: muślinową chmurkę snów. Dlaczego uważamy, że ten materiał zasłużył na takie miano? My zakochaliśmy się w nim od pierwszego muśnięcia, mamy jednak twarde dowody!

Muślin jest jednym z najdelikatniejszych, najlżejszych i najbardziej czystych materiałów, które dodatkowo odznaczają się wysoką higroskopijnością i właściwościami termoregulacyjnymi, co zapewnia najbardziej optymalne warunki dla bezpiecznego snu dziecka. A dla nas Mam bezpieczeństwo Maluszków jest najważniejsze!

Jedną z największych zalet jakimi charakteryzuje się pościel muślinowa jest jej wyjątkowa czystość. Muślin powstaje bowiem wyłącznie z ekologicznej bawełny, która na żadnym z etapów wzrostu nie była poddawana działaniu pestycydów a produkcja odbywała się bez użycia środków chemicznych, które zmieniłyby właściwości materiału. Możemy mieć więc pewność, że włókna muślinu pozbawione są szkodliwych substancji, które mogłyby podrażniać i uczulać podczas styczności ze skórą dziecka.

Pościel muślinowa charakteryzuje się również wyjątkową miękkością i lekkością a sam materiał jest niemal niewyczuwalny na delikatnej skórze Maluszka. Wszystko za sprawą specjalnej metody czesania włókien, która nadaje im pulchności i puszystości. Tkany w luźne sploty muślin wydaje się delikatny i ulotny, jest jednak niezwykle wytrzymałym materiałem, który z powodzeniem można wielokrotnie prać. Odpowiednia pielęgnacja muślinowych tkanin z czasem czyni je jeszcze miększymi a materiał nie kurczy się i nie traci właściwości.

Muślin jest przyjazny dla Maluszków również ze względu na plamoodporność, działanie antyalergiczne i przeciwgrzybicze. Pościel z muślinu sprawdza się przez cały rok, dzięki oddychającym włóknom i wysokiej higroskopijności. Zimą chroni przed chłodem nie doprowadzając do przegrzania, latem doskonale odprowadza wilgoć i zabezpiecza przed wysoką temperaturą ciało Maluszka.

Pościel muślinowa z wypełnieniem Szwalnia Snów

W Szwalni Snów wyznacznikiem sukcesu jest uśmiech i bezpieczeństwo naszych najmłodszych klientów. Dlatego dbamy nie tylko o najwyższą jakość materiałów ale również o najpiękniejsze wzornictwo, które podąża za najnowszymi trendami, oferując szeroki wybór wzorów i kolorów muślinowej pościeli.
Uszyliśmy dla Państwa kolekcję pościeli muślinowej z wypełnieniem składającej się z poduszki i kołderki do łóżeczka, mięciutkich prześcieradełek, pościeli do wózka (lub kołyski/kosza Mojżesza), otulaczy oraz rożków. Dzięki czemu miękkość muślinu może towarzyszyć Waszemu Maluszkowi nie tylko w łóżeczku!