Bezpieczne, miękkie i kolorowe przewijaki dla dzieci i niemowląt sprawiają, że codzienne czynności pielęgnacyjne stają się autentyczną celebracją zabawy i bliskości rodziców z niemowlakiem. Przewijaki dla niemowląt i dzieci posiadają delikatne, miękkie wypełnienie, które gwarantuje wysoki komfort dla wrażliwego ciała dziecka, a uniesione boki sprawiają, że nawet swawolne maluszki będą całkowicie bezpieczne. Zadbaliśmy, by przewijanie i przebieranie stało się wielką przygodą, dlatego nasz przewijak dla noworodka zaprojektowaliśmy, używając pastelowych kolorów i zaprosiliśmy do niego bajkowych przyjaciół. Doskonałe wyprofilowanie i perfekcyjne połączenie wszystkich materiałów sprawia, że nasz przewijak na komodę jest idealnym od pierwszych dni życia.

Przewijak dla niemowląt 70×50 cm
Przewijak dla niemowląt 70×50 cm

Komfortowy i estetyczny przewijak dla niemowląt o rozmiarach 70×50 cm. Przewijak zapewni wygodę dziecku oraz rodzicom podczas wykonywania codziennych zabiegów pielęgnacyjnych i zmianie pieluszek. Nasze przewijaki są specjalnie wyprofilowane, co zabezpiecza dziecko przed zsunięciem się z nich. Są to bardzo poręczne i miękkie akcesoria, łatwo można je ułożyć na łóżku, stoliku lub komodzie. Wykonany ręcznie w Polsce z atestowanych i antyalergicznych produktów. Prezentuje się bardzo ładnie dzięki kolorowym motywom graficznym … Czytaj więcej

not rated 35.00  Dostępnych 85 wzorówWybierz kolor
Przewijak dla niemowląt 70×70 cm
Przewijak dla niemowląt 70×70 cm

Komfortowy i estetyczny przewijak dla niemowląt o rozmiarach 70×50 cm zapewni wygodę Tobie i Twojemu dziecku. Świetnie nadaje się do położenia na stół lub na komodę. Wykonany ręcznie w Polsce z atestowanych i antyalergicznych produktów. Prezentuje się bardzo ładnie dzięki kolorowym motywom graficznym dostępnych do wyboru.

not rated 43.00  Dostępnych 85 wzorówWybierz kolor
Przewijak dla niemowląt 70×80 cm
Przewijak dla niemowląt 70×80 cm

Komfortowy i estetyczny przewijak dla dziecka. Przewijak o rozmiarach 70×80 cm zapewni wygodę dziecku oraz Tobie. Wykonany ręcznie w Polsce z atestowanych i antyalergicznych produktów. Prezentuje się bardzo ładnie dzięki kolorowym motywom graficznym dostępnych do wyboru.

not rated 52.00  Dostępnych 85 wzorówWybierz kolor