Bezpieczne, miękkie i kolorowe przewijaki dla dzieci i niemowląt sprawiają, że codzienne czynności pielęgnacyjne stają się autentyczną celebracją zabawy i bliskości rodziców z niemowlakiem. Przewijaki dla niemowląt i dzieci posiadają delikatne, miękkie wypełnienie, które gwarantuje wysoki komfort dla wrażliwego ciała dziecka, a uniesione boki sprawiają, że nawet swawolne maluszki będą całkowicie bezpieczne.

Przewijaki dla niemowląt

Średnia ocena: 4.95 (99%), Na podstawie: 32 ocen

Czytaj dalej

Jaki przewijak dla niemowląt?

W czasie kiedy zmiana pełnej pieluszki jest konieczna kilka a nawet kilkanaście razy dziennie, potrzebne jest odpowiednie miejsce do załatwienia tych spraw. Maluszka można przewijać na łóżku, komodzie czy blacie kuchennym – ale bezpieczniej i znacznie wygodniej jest to robić w jednym, ustalonym do tego miejscu. Tutaj świetnie spełni się przewijak, który w otoczeniu pieluszek, mokrych chusteczek i innych kosmetyków będzie niezastąpiony podczas codziennej pielęgnacji.

Zadbaliśmy, by przewijanie i przebieranie stało się wielką przygodą, dlatego nasz przewijak dla noworodka zaprojektowaliśmy, używając pastelowych kolorów i zaprosiliśmy do niego bajkowych przyjaciół. Doskonałe wyprofilowanie i perfekcyjne połączenie wszystkich materiałów sprawia, że nasz przewijak na komodę jest idealnym od pierwszych dni życia.

Przewijak dla niemowląt 70×50 cm
Przewijak dla niemowląt 70×50 cm

Komfortowy i estetyczny przewijak dla niemowląt o rozmiarach 70×50 cm. Przewijak zapewni wygodę dziecku oraz rodzicom podczas wykonywania codziennych zabiegów pielęgnacyjnych i zmianie pieluszek. Nasze przewijaki są specjalnie wyprofilowane, co zabezpiecza dziecko przed zsunięciem się z nich. Są to bardzo poręczne i miękkie akcesoria, łatwo można je ułożyć na łóżku, stoliku lub komodzie. Wykonany ręcznie w Polsce z atestowanych i antyalergicznych produktów. Prezentuje się bardzo ładnie dzięki kolorowym motywom graficznym … Czytaj więcej

not rated 50.00  Dostępnych wzorów: 70
Wybierz kolor
Przewijak dla niemowląt 70×70 cm
Przewijak dla niemowląt 70×70 cm

Komfortowy i estetyczny przewijak dla niemowląt o rozmiarach 70×50 cm zapewni wygodę Tobie i Twojemu dziecku. Świetnie nadaje się do położenia na stół lub na komodę. Wykonany ręcznie w Polsce z atestowanych i antyalergicznych produktów. Prezentuje się bardzo ładnie dzięki kolorowym motywom graficznym dostępnych do wyboru.

not rated 62.00  Dostępnych wzorów: 70
Wybierz kolor
Przewijak dla niemowląt 70×85 cm
Przewijak dla niemowląt 70×85 cm

Komfortowy i estetyczny przewijak dla dziecka. Przewijak o rozmiarach 70×85 cm zapewni wygodę dziecku oraz Tobie. Wykonany ręcznie w Polsce z atestowanych i antyalergicznych produktów. Prezentuje się bardzo ładnie dzięki kolorowym motywom graficznym dostępnych do wyboru.

not rated 75.00  Dostępnych wzorów: 70
Wybierz kolor