Bezpieczne, miękkie i kolorowe przewijaki dla dzieci i niemowląt sprawiają, że codzienne czynności pielęgnacyjne stają się autentyczną celebracją zabawy i bliskości rodziców z niemowlakiem. Przewijaki dla niemowląt i dzieci posiadają delikatne, miękkie wypełnienie, które gwarantuje wysoki komfort dla wrażliwego ciała dziecka, a uniesione boki sprawiają, że nawet swawolne maluszki będą całkowicie bezpieczne.

Przewijaki dla niemowląt

Średnia ocena: 5.00 (100%), Na podstawie: 36 ocen

Jaki przewijak dla niemowląt?

W czasie kiedy zmiana pełnej pieluszki jest konieczna kilka a nawet kilkanaście razy dziennie, potrzebne jest odpowiednie miejsce do załatwienia tych spraw. Maluszka można przewijać na łóżku, komodzie czy blacie kuchennym – ale bezpieczniej i znacznie wygodniej jest to robić w jednym, ustalonym do tego miejscu. Tutaj świetnie spełni się przewijak, który w otoczeniu pieluszek, mokrych chusteczek i innych kosmetyków będzie niezastąpiony podczas codziennej pielęgnacji.

Zadbaliśmy, by przewijanie i przebieranie stało się wielką przygodą, dlatego nasz przewijak dla noworodka zaprojektowaliśmy, używając pastelowych kolorów i zaprosiliśmy do niego bajkowych przyjaciół. Doskonałe wyprofilowanie i perfekcyjne połączenie wszystkich materiałów sprawia, że nasz przewijak na komodę jest idealnym od pierwszych dni życia.