Bajecznie kolorowe zasłony do pokoju dziecięcego, które są nie tylko praktycznym dodatkiem, pozwalającym regulować oświetlenie pokoju, ale przede wszystkim są znakomitym dodatkiem, który idealnie dopasuje się do stylu w jakim urządzony jest pokój dziecka. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele barwnych wzorów i kolorów, które z łatwością dopasujecie do wystroju w jakim utrzymany jest dziecięcy pokoik w Waszym domu. Szyjemy bowiem zasłony dziecięce spersonalizowane, na miarę Waszych potrzeb.

 • Outlet – Zasłony z szelką 100×150, wzory

  79.00 
 • Outlet – Zasłony na taśmie 150×100, wzory

  79.00 
 • Outlet – Zasłony na taśmie 100×160 puchate ptaszki + szare kokardy

  83.00 
 • Zasłony dla dzieci na taśmie – 100x160cm

  132.00 
 • Zasłony dla dzieci na taśmie – 100×150 cm

  124.00 
 • Zasłony dla dzieci z szelką – 100×160 cm

  135.00 
 • Zasłony dziecięce z szelką 100×150 cm

  128.00 
 • Zasłony dla dzieci z szelką – 100×180 cm – powtarzalny wzór

  144.00 
 • Zasłony dla dzieci na taśmie – 100×180 cm – powtarzalny wzór

  150.00 
 • Zasłony dla dzieci na taśmie z falbanką – 100×150 cm

  171.00 
 • Zasłony dziecięce z szelką z falbanką 100×150 cm

  177.00 

Zasłony dla dzieci

Średnia ocena: 4.90 (100%), Na podstawie: 1415 ocen

Dziecięcy pokój to świat zabawy, snu i bezpieczeństwa. To tu kształtują się pierwsze wspomnienia i rodzą więzi, tu jest serce dziecięcego świata. Dobrze urządzony pokój dziecka powinien być przytulny i dobrze zorganizowany, tak, by mimo dużej ilości akcesoriów i zabawek stworzyć tu harmonijną i uporządkowaną przestrzeń: bo tylko w takiej nasza mała pociecha będzie miała zapewnione harmonijne warunki do zabawy, rozwoju i snu. Ten ostatni jest najważniejszym warunkiem potrzebnym do tego by nasze dziecko zdrowo rosło, było szczęśliwe i spokojne. Oprócz wygodnego i bezpiecznego łóżeczka, należy zadbać również o odpowiednie oświetlenie i delikatne osłonięcie i ograniczenie dostępu światła dziennego.

Zasłony do pokoju dziecięcego – dostępne rozmiary

Zasłony jakie Państwu oferujemy dostępne są w kilku rozmiarach: 100×150, 100×160, 100×180. Dobrze dobrane zasłony – zwłaszcza w pokoju małych dzieci, powinny sięgać do parapetu, tak by nie zachęcały naszych pociech do pociągania za zasłonę a jednocześnie nie będą zasłaniały grzejnika nie zakłócając dopływu ciepłego powietrza do wnętrza pokoju. Myśląc o potrzebach dzieci i szyjąc zasłony do pokoju dziecka myślimy przede wszystkim o bezpieczeństwie. Materiały, z jakich wykonane są nasze zasłony posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, tworzone są z solidnych materiałów, które nie niszczą się nawet po wielokrotnym praniu i nie stanowią niebezpieczeństwa dla najmłodszych. Zasłony dziecięce wykonane z wysokiej jakości bawełny oraz użytym barwnikom utrzymują krój oraz właściwości przez cały okres użytkowania. Nie blakną pod wpływem prania i promieni słonecznych zachowując intensywność barw przez bardzo długi czas.

Spersonalizowane zasłony dziecięce

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy gotowi uszyć dla Państwa zasłony w wymiarze niestandardowym. Zachęcamy do kontaktu mailowego, jesteśmy w stanie spersonalizować dla Państwa niemal wszystkie nasze produkty. Artykuły dostępne w naszym sklepie wyprodukowane są w Polsce. W naszym sklepie możecie Państwo dobrać wszelkie akcesoria potrzebne do kompleksowego wystroju dziecięcego pokoju!

Zasłony dla dziewczynki i chłopca

Oferujemy zasłony mocowane na taśmie lub na szelkach – takie rozwiązanie pozwala na stworzenie idealnie równych marszczeń dzięki czemu zasłony prezentują się znakomicie. Każdy zestaw zawiera kokardki, dzięki którymi możecie spiąć zasłony i ułożyć je w estetyczny sposób. Wzór kokardki możecie Państwo dobrać wedle własnego życzenia – może być taki sam jak wzór zasłon lub gładki, dostępny w kilkunastu kolorach do wyboru. Zasłony jakie Państwu oferujemy dostępne są również w wersji z falbanką dopasowaną do wybranego przez Państwa wzoru falbanki.

Jak dobrze dobrać zasłony dla dzieci?

Przede wszystkim dopasujmy je do koloru ścian, wystroju pokoju i do dodatków takich jak pościel, narzuta na łóżko, poduszki ozdobne. Zasłony mogą również być najsilniejszym i najbarwniejszym akcentem na tle spokojniejszych dodatków. Wzór zasłon dopasujmy przede wszystkim do upodobań naszych pociech: dziewczynkom z pewnością spodobają się pastelowe kolory, dostępne w kilku wariantach kwiatowe wzory czy śliczne zwierzątka. W chłopięcym pokoju znakomicie prezentować się będą zasłony ze wzorem w pojazdy, superbohaterowie czy samoloty. W naszym sklepie możecie Państwo kupić poduszki dekoracyjne, narzuty i pościel w tym tych samych wzorach, w jakich dostępne są zasłony. Tak dobrane dodatki sprawią, że wszystkie elementy wystroju tworzyć będą spójną całość.