O szwalni

Szwalnia Snów to sklep internetowy producenta pościeli dla dzieci i niemowląt, w którym na pierwszym miejscu stawiamy wygodę naszych małych klientów.

Dzieci to nasze oczko w głowie!

Posiadamy długoletnie doświadczenie w handlu internetowym, które przekładamy na zadowolenie naszych Klientów każdego dnia. Staramy się sprawnie i szybko obsłużyć każdego Klienta i nikogo nie zostawimy bez odpowiedzi oraz fachowej porady.

Śpijcie grzecznie

Nasza pościel dla dzieci oraz pozostałe akcesoria wykonane są z wysokiej jakości miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Naturalne i oddychające tkaniny dostępne są w kolorowych wzorach, które podbiły serca wielu mam. W ofercie Szwalni Snów znajdziecie między innymi:

  • mięciutkie rożki, które zapewnią Waszemu maleństwu poczucie bezpieczeństwa,
  • poduszki do karmienia pozwalające odciążyć mamę podczas karmienia,
  • przyborniki na łóżeczko, które pomogą zorganizować przestrzeń wokół dziecka,
  • ochraniacze na szczebelki łóżeczka, zapewniające dziecku bezpieczeństwo, a rodzicom spokój i pewność, że ich maleństwu nic się nie stanie.

Śpijcie bezpiecznie

certyfikat FIRAWszystkie pościele i akcesoria szyte są z wysokiego gatunku antyalergicznych polskich w 100% bawełnianych tkanin, barwionych bezpiecznymi barwnikami. Posiadają również certyfikaty bezpieczeństwa: Certyfikaty Instytutu Włókiennictwa, FIRA, Atest PZH oraz Certyfikat „Tekstylia godne zaufania” OEKOTEX® Standard 100 (tkaniny nie zawierają toksycznych składników). certyfikat-pościel-dla-dzieci

 narodowy-instytut-zdrowia-publicznego instytut-włókiennictwa

 

 

 

 

Jakość produktów

Kupując produkty oferowane przez Szwalnie Snów mają Państwo pewność, że pochodzą one od polskich producentów i szyte są w Polsce. Stawiamy na produkty najwyżej jakości, dbamy o staranność wykonania i wykończenie detali