Zasłony dla chłopca – jak wybrać?

pościel dla dziewczynki pościele dla dzieci szyte w Polsce sklep-krowki.com wysyłamy naszą pościel dla niemowląt za granicę Jaka pościel dla dzieci i niemowląt? karta dużej rodziny

Pokoje naszych dzieci rządzą się własnymi prawami. Drzwi otwierane na kod, szuflada ze skarpetkami, to doskonałe miejsce na schowanie drobnych zabawek, a podłoga? Z podłogą jest tak, że albo jest lawą albo… niewidoczną przestrzenią zajętą przez stertę planszówek, klocków, puzzli i innych niezbędnych towarzyszy wolnego czasu. My w Szwalni Snów wiemy, że równie iście bajkowym elementem w pokoju dziecka są zasłony!

 • Outlet – Zasłony z szelką 100×150, wzory

  79.00 
 • Outlet – Zasłony na taśmie 150×100, wzory

  79.00 
 • Outlet – Zasłony na taśmie 100×160 puchate ptaszki + szare kokardy

  83.00 
 • Outlet – Zasłony dla dzieci z szelką – 100×160 cm, dinozaury

  120.00 
 • Zasłony dla dzieci na taśmie – 100×150 cm

  124.00 
 • Zasłony dziecięce z szelką 100×150 cm

  128.00 
 • Zasłony dla dzieci na taśmie – 100x160cm

  132.00 
 • Zasłony dla dzieci z szelką – 100×160 cm

  135.00 
 • Zasłony dla dzieci z szelką – 100×180 cm – powtarzalny wzór

  144.00 
 • Zasłony dla dzieci na taśmie – 100×180 cm – powtarzalny wzór

  150.00 
 • Zasłony dla dzieci na taśmie z falbanką – 100×150 cm

  171.00 
 • Zasłony dziecięce z szelką z falbanką 100×150 cm

  177.00 

Jak wybrać zasłony dla chłopca?

Kolor ścian, dominujące barwy, zasłony do pokoju, łóżko dziecięce, przewijak, imię dziecka naklejone na ścianie w szarym lub niebieskim odcieniu czy miejsce, w którym stanie fotel do wygodnego karmienia. Te i inne decyzje podejmowane są często jeszcze przed narodzinami dziecka i obróceniem się naszego życia o 180 stopni. Wejście w etap rodzicielstwa lub rozszerzenie etatu rodzica o kolejne maleństwo, to prawdziwy rollercoaster przeżyć. Pierwsza kąpiel, pierwsza noc i odwiedziny nowego członka rodziny z prędkością światła zastępowane są przez pasowanie na przedszkolaka lub zakup odpowiedniej wyprawki do pierwszej klasy. Niezależnie od wieku dziecka czy aktualnego etapu, na którym aktualnie się znajdujecie jedną z podstawowych potrzeb każdego dziecka jest posiadanie własnej przestrzeni. Własny pokój dla starszego już dziecka, to nie tylko test dojrzałości, ale także i weryfikacja dziecięcej odpowiedzialności.

ZASŁONY DO POKOJU CHŁOPCA

Na etapie projektowania i dekorowania dziecięcych pokoi szczególnej uwadze polecamy nasze bawełniane zasłony. Szwalnia Snów, to miejsce, w którym szyjemy zasłony do pokoju chłopca z miłości i troski o najmłodszych. Dokładne szycie ręczne pozwala nam na dbanie o każdy najmniejszy detal zamówienia. Używany materiał jest najwyższej jakości, dzięki czemu mamy pewność, że kolory na zasłonach do pokoju chłopca zachowają swoją intensywność nawet po wielu praniach. Do każdego zestawu zasłon do pokoju chłopca dołączamy dwie kokardy, które poza funkcją ozdobną pomagają także w estetycznym spięciu tkaniny. Zasłony w pokoju chłopca pozwolą mu poczuć się w tym miejscu swobodnie i bezpiecznie. Niezależnie od tego czy nasze bawełniane zasłony są spięte przy pomocy ozdobnej kokardy czy rozwinięte – w każdej formie prezentują się niezwykle estetycznie i efektownie.

W Szwalni Snów można znaleźć dwa rodzaje zasłon do pokoju chłopca. Jedna z ofert dostępna jest z taśmą, która umożliwia sprawne i stylowe marszczenie. Zabieg ten tworzy piękne drapowanie na całej tkaninie, dzięki czemu przestrzeń wokół okna będzie skutecznie przyciągać wzrok, a u dzieci może dodatkowo pobudzać wyobraźnie i kreatywność! Drugą niezwykle wygodną opcją i równie efektowną są zasłony dla pokoju chłopca szyte z szerokimi szelkami u góry. Co istotne, w ofercie Szwalni Snów można znaleźć zasłony o różnych wymiarach. Jeśli te dostępne na naszej stronie internetowej nie odpowiadają wymiarom w pokoju dziecka zachęcamy do skontaktowania się z nami. Uszyjemy zasłony dla pokoju dziecka pod wskazane nam wymiary.  

WZORY ZASŁON DO POKOJU CHŁOPCA

Dostępność wielu wzorów ułatwi spójne udekorowanie pokoju chłopca. W zależności od wyboru wzoru bawełniana tkanina zawieszona przy oknie może pełnić stylowe tło i wtapiać się w dziecięcy wystrój lub wprost przeciwnie – przyciągać uwagę wyróżniającym się kolorem i kształtami naniesionymi na bawełnę. Odpowiednio dopasowana do dziecięcego pokoju zasłona doda przestrzeni przytulności, a iście magiczne wzory wprowadzą bajkowy klimat. Zasłony w pokoju chłopca, to także doskonały odstraszacz wszelkich potworów. Zasada jest jedna! Żaden stwór nie przedostanie się pod łóżko, jeśli okno wychodzące na park czy ogród zostanie oddzielone zasłonami w naszych bajkowych wzorach.

 Z zasłon do pokoju chłopca szczególnej uwadze polecamy Balonowe niebo, które skradnie serce marzycieli o wielkich przestworzach. Przeważający błękit, który znajdziemy także na niebie, otuli Maluszka swoją delikatnością barw.

Romantyczne zwierzątka świetnie odnajdą się we wnętrzu z zielenią, czekoladowym brązem oraz.. pochmurnym niebem! Słodkie jeżyki wraz z niedźwiadkami polarnymi uciekające przed ścianami jesienno-wiosennego deszczu nadadzą pomieszczeniu niebywałego klimatu!a urodziny zamarzył o drewnianej kolejce przejeżdżającej nad przełęczami? Nasz wzór o wdzięcznej nazwie Pastelowe pociągi doskonale odnajdą się w pokoju małego miłośnika pociągów. Subtelne kolory świetnie odnajdą się w dziecięcej przestrzeni.

W naszej ofercie poza magicznymi wzorami dostępna jest także gładka bawełna. Do wyboru znajduje się cała paleta barw! Przez pastelowe i delikatne odcienie po nasycone kolory, które mogą w wyjątkowo stylowy sposób uzupełnić pokój chłopca.

Go to top